• PAKIET RIVERDALE T1 RIVERDALE T2 + RIVERDALE FCBD GRATIS

ZESTAW RIVERDALE T1 I T2 + RIVERDALE ENG

Brak towaru
89.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu W ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Dostępność Brak towaru
Waga 1.2 kg

Przed wami wyjątkowy zestaw!

Aż 3 komiksy: Riverdale Całkiem Nowe Historie Tom 1, Riverdale Całkiem Nowe Historie Tom 2 oraz gratisowy Riverdale season 3 (Darmowy komiks po angielsku). 

 

Opis Tomu Pierwszego:

Archie, Betty, Veronica oraz Jughead to postacie, które od przeszło 75 lat są na dobre zakorzenione w popkulturze. Mają za sobą niezliczone występy w paskach komiksowych, samodzielnych publikacjach czy serialach animowanych. Wreszcie w 2017 roku pojawia się serial Riverdale, który oferuje nowe, odważne spojrzenie na Archiego i resztę jego paczki. Przyjaciele borykają się nie tylko z typowymi dla nastolatków problemami, do których należą pierwsze płomienne romanse czy bunt przeciw rodzicom, lecz także muszą stawić czoła mrocznemu widmu wiszącemu nad pozornie spokojnym miasteczkiem.

 

Riverdale. Całkiem Nowe Historie to nowa seria komiksów stanowiąca przedłużenie serialu. Nie jest to dosłowne przełożenie produkcji telewizyjnej na papier. Zamieszczone historie opowiadają inne wątki, których nie uświadczycie na ekranie. Pierwszy tom Riverdale zawiera dziewięć epizodów stworzonych przez odrębne zespoły twórców pod czujnym okiem ojca uniwersum, Roberta Aguirre-Sacasy. Ponadto znajdziecie również dodatki specjalne - ewolucję wizerunku bohaterów na przestrzeni lat, galerię zawierającą przegląd okładek zeszytowego wydania Riverdale, a także porównanie komiksowej wizji świata z obrazem znanym z serialu.

Odwiedź Riverdale już dziś!

 

Opis Tomu Drugiego:

Wracamy do Riverdale! Czas na drugi tom komiksu "Riverdale Całkiem Nowe Historie"!

A w nim 5 Całkiem Nowych Komiksów + bogate materiały dodatkowe: okładki, opisy postaci, Easter Eggi, Bughead i ... Sprawdźcie sami co jeszcze! ;) 

Riverdale. Całkiem Nowe Historie to nowa seria komiksów stanowiąca przedłużenie serialu. Nie jest to dosłowne przełożenie produkcji telewizyjnej na papier. Zamieszczone historie opowiadają inne wątki, których nie uświadczycie na ekranie. 

Odwiedź Riverdale już dziś!

 

Opis Darmowego komiksu:

W zeszycie Riverdale Season 3 Special znajdziecie nowy komiks nawiązujący do trzeciego sezonu serialu - "The Big Picture".

W zeszycie znajdziecie również informacje o serialu, o South Side Serpents, Prolog do książki "Riverdale: Dzień wcześniej" oraz zapowiedzi nowych tytułów z USA. 

ilość stron: 32

data wydania: 04.05.2019

język: angielski

 

image

Dla dociekliwych przygotowujemy co tydzień nowe "Kartoteki Riverdale" z opisami postaci z serialu:

001-Penelopa-Blossom(1).jpg

001-Tom-Keller(1).jpg

001-Sierra-McCoy-1-.jpg

 001-Jason.jpg

001-Geraldine(1).jpg

 

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie